SKLEP

Fototapety


Fototapety i obrazy to oryginalny sposób na udekorowanie dowolnego pomieszczenia – w domu lub w biurze.

Fototapety różnią się od siebie nie tylko rozmiarami i przedstawianym obrazem, ale także techniką wykonania. Mogą być zrobione z winylu, flizeliny, lateksu albo stanowić połączenie kilku materiałów.

Poszczególne warianty różnią się od siebie ceną oraz różnymi właściwościami. Przykładowo winylowa fototapeta cechuje się dobrą wodoodpornością, a wykonana z fizeliny zapewnia dobrą izolację cieplną. Warto przed zamówieniem zastanowić się, gdzie ma znajdować się dekoracja i co za tym idzie na jakie czynniki może być tam narażona.

Zawsze służymy pomocą przy wyborze właściwego materiału oraz rozmiaru zamawianej fototapety. Można także skorzystać z pomocy grafików, aby tworzyć dedykowane projekty z wybranym przez siebie zdjęciem. Wykonanie specjalnego produktu na zamówienie to zawsze dobry pomysł, bo wówczas można mieć pewność, że fototapeta będzie unikatowa.

Przygotowanie, transport i montaż fototapet wykonujemy w miastach takich jak Leszno, Kościan, Zielona Góra, Rawicz, Głogów Gostyń oraz Góra. CentrumReklamowe24 zaprasza!- polityka prywatności -

centrumreklamowe24.pl © 2015

wykonanie strony: webSylium